Ücretsiz Oynanabilir Oyunlar

Ücretsiz Oynanabilir Oyunlar

Türk yapımı oyun ve esasen şöyle; hayatta kalmada pve olarak zombilerin olduğu haritada item buluyosunuz. Zombi öldürerek exp alıyosunuz ve karakterinizi güçlendiriyosunuz bu exp’lerle. Pve de bulduğunuz silahlarla, zırhlarla pvp de adam öldürüp onun itemlerini alabilirsiniz.

Hatta bazıları, yıllar önce piyasaya sürülmüş olmasına rağmen hâlâ güncellemeler alıyor, milyonlarca insan tarafından oynanıyorlar. Bu arada tek ya da çokay oyunculu pek çok yapımı da listede görebilirsiniz. Ücretsiz ve iyi vakit geçirmenizi sağlayacak bir oyun bulmak zor. Oyuncular genellikle popüler ücretsiz oyunlarda vakit geçirmeye alışkın olsalar da piyasada adını duymadığımız çok fazla iyi ve ücretsiz oyun var. Path of Exile, zindanlarda dolaştığınız, Diablo 3’ü andıran bir oyun. 2020’deki çoğu ücretsiz oyundan farklı olan Path of Exile’a diğer multiplayer oyunlara kıyasla daha fazla zaman ayırmanız gerekiyor. Ancak devasa bir yetenek ağacına ve keşfetmenizi bekleyen gizli mekaniklere sahip oyuna şans verirseniz, kendinizi kaptırabileceğinizi söyleyelim.

rulet siteleri

Arena şeklinde tasarlanan dünyada, bozulan barışı geri getirmeye çalışan kahramanların mücadelesi oyunun konusudur. Idle Big Devil oyununda kral tarafından görevlendirilmiş bir asker olarak kötü ruhlu yaratıkları öldürmeye çalışıyorsunuz. Bunu, oyun boyunca topladığını toplam beş kahraman yardımıyla gerçekleştiriyorsunuz. Bulunduğunuz kıtayı gezerken, yağmalar yapıp farklı etkinliklere dahil oluyor ve günlük görevleri yerine getirerek ödüller kazanıyorsunuz.

Dünya Savaşı temalı oyun, içinde hayatta kalma, aksiyon, FPS ve mücadele ögelerini barındırıyor. Ayrıca on-line olarak deneyimleyebildiğiniz BattleRush’ta 50v50 savaşlarda, karşı takımın merkez üssünü yok etmeye çalışıyorsunuz. Kendi mevzinizi oluşturmak, çevredeki toplanabilir eşyalardan yararlanmak, stratejik pusular düzenlemek, savaş mühendisliğini konuşturmak isteyenler için ideal bir oyun. Aksiyon, macera, platform türündeki Hollowed, sizlere tek oyunculu muazzam bir hikaye sunuyor. Hollowed, hayatını kaybetmiş sevdiklerini, hayata döndürmek için her şeyi yapabilecek bir kadının hikayesini anlatıyor. Oyunda birbirlerine manevi bağ ile bağlanmış, Halia adlı kadın karakter ve farklı özel yetenekleri olan Oco isimli bir ruhu kontrol etmekteyiz. Hollowed’un hikayesini dinlemek ve atmosferini tatmak için kesinlikle oynamalısınız.

2000’li yıllarda çıkan bu oyun yenilenmiş görselleri ile hem PC hem de oyun konsollarında çıkış yaptı. Ateş ve Su2 Kişilik OyunlarSanal alemin en çok sevilen iki kişilik oyunlarından Ateş ve Su ilk serisi ile sizlerle buluşuyor.

ücretsiz oyunlar

Aslında Steam’de Microsoft’un Pinball Fx oyunuda mevcut ama o oyun, kişisel bilgileri paylaşması sebebi ile şuan nefretleri üzerine çekmekle meşgul. Bu sebeple Pinball seviyorsanız Pinball Arcade’a göz atabilirsiniz. Öncelikle Youtube’da oynanış videolarını izlemeniz gereken eğlenceli bir fps oyunu. Zaten videolara baktıktan sonra oynayıp oynamama kararını hemen vereceksiniz. Nexon isimli oyun yapım şirketinin ücretsiz Counter Strike oyunu. Oyun Valve izinleri dahilinde 2014 yılında yayınlandı, isterseniz botlar ile de oynayabiliyorsunuz ve oyunda düşmanlarımız zombiler. Finn Jake EfsaneleriMaceracı finn jake yeni bir yolda ilerleyerek efsanelerin peşine düşer.

Sevimli Kedicik GiydirmeSevimli bir kedi yavrusu seninle oynamak için bekliyor. Sevimli kediciğe fiyonklar, şirin yakalar takabilir ve kıyafetler giydirebilirsin. Nesneleri kedi yavrusuna giydirmek için tıkla ve sürükle. Sevimlilik göstergesini doldurmak için her kıyafet kategorisinden birini kullan ve sonra kendi eserine gururla bakmak için Göster seçeneğine tıkla. ’in eş zamanlı oyuncu sayısının da gün içinde 20 bin bandını aştığını belirteyim.

Endişe etmenize gerek yok zira sizler için düşük sistem gereksinimli oyunlar listesi oluşturduk. Bu listede genellikle on-line birinci şahıs nişancı oyunu bulunuyor ancak farklı türlerden oyunlara da yer verdik. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan oyunlara göz atalım. Crytek’in geliştirdiği bir MMO FPS türü oyun olan Warface, büyük bir oyuncu kitlesine sahip.

Bu tür oyunlardan aşina olduğumuz sağa sola tıklama, bir şeyleri yerine koyarak ya da bularak hikayeyi ilerletme sistemi burada da değişmiyor. a hundred and one Okey oyunumuzda Flash destekli bir oyun olduğundan bu tarihten sonra yayın hayatına son verilecektir. Size daha iyi bir internet sitesi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Ziyaretinizi varsayılan ayarlarla gerçekleştirerek, çerez kullanımına izin vermiş oluyorsunuz. Zorlu Yapbozlar Zorlu Yapbozlar, birbirinden farklı görseller ile hazırlanmış yapbozları tamamlamaya çalıştığımız eğlenceli bir oyundur. Sevimli Kurbağalar Sevimli kurbağalar ile macera dolu bir oyun sizler için.

Eğer MOBA türünü seviyorsanız ve “Ben aksiyon olmadan yapamam! Oyunda Sniper, Spy, Soldier, Demoman, Engineer, Heavy, Pyro, Medic, ve Scout olmak üzere dokuz adet karakter sınıfı bulunuyor. Bunun yanı sıra oyun Bayrak Kapmaca, Kontrol Noktası, Yük Vagonu, Arena, Tepenin Hakimi gibi birçokay oyun moduna ev sahipliği yapıyor. 48 haritası bulunan Black Squad’da silahları da dilediğiniz gibi özelleştirebiliyorsunuz. İstediğiniz nişangahı yerleştirebildiğiniz silahlarınıza ayrıca 460’tan fazla kaplama seçerek silahların görünümünü de değiştirebiliyorsunuz. Ayrıca oyunda measurement verilen görevleri yaparak da çeşitli ödüller kazanabiliyorsunuz.

Tarlalar ile ilgilen, hayvancılık yap, el sanatı dükkanı aç ve ticaret yap. Diablo hayranlarının sabırsızlıkla beklediği tarih Mayıs 2012 idi ancak çıkış tarihi geldiğinde açılan ve açıldığı gibi patlayan Diablo III sunucuları herkesi hayal kırıklığına uğratmıştı. Ücretsiz uygulamalarda reklamların yanı sıra çeşitli sınırlamalar da yer alır. Bu kısıtlamaları aşmak için uygulama içi satın alma işlemi gerçekleştirmeniz istenir. Farklı alanlarda yer alan sanatçılara eşlik ettiğimiz The Lion’s Song, basit bir oynanışı derin bir hikayeyle oyuncuların beğenisine sunan bir bağımsız yapım. Hemen her bilgisayarda çalışan oyun keyifli bir yolculuk vaat ediyor.